background

Sklep ogólnobudowlany Miedzna

Szeroka propozycja wyrobów hutniczych w Miedznej w mazowieckim

Z wytapiania metali oraz rud żelaza czy metali takich jak cyna, ołów miedź powstaje ekipa produktów znanych pod nazwą wyroby hutnicze. Materiały te są wytwarzane w formie, która posługuje do dalszej obróbki plastycznej czy odlewania, czyli np. sztab, kęsów, śrutu, lub wyrobów, które zostały poddane obróbce plastycznej czyli blach, taśm, prętów, kabli i różnego typu profili hutniczych.

Popularność tych wyrobów jest bardzo duża ponieważ są one użycie wielu branżach przemysłu np. budownictwie, przemyśle samochodowym, technice ziemskiej oraz hydrologicznej, czy konstrukcjach maszyn i instalacjach budowlanych, urządzeniach AGD RTV. Hutnicze produkty zwłaszcza ze stali znajdują użycie przy budowie autostrad, mieszkań, stadionów, budynków, modyfikacji kolei, produkcji transportu miejskiego, pojazdów i maszyn.

Rożnego typu wyroby hutnicze można znaleźć w naszym sklepie Norma w Miedznej w mazowieckim.

  1. stal zbrojeniową
  2. pręty gładkie i żebrowane
  3. kształtowniki Z/W czyli profile kwadratowe, prostokątne, rury i kątowniki
  4. kształtowniki G/W czyli ceowniki, kątowniki, dwuteowniki, płaskowniki, teowniki
  5. rury ocynkowanie i czarne
  6. blachy zimnowalcowane, gorącowalcowane, ocynkowane

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby znalazły się w niej wyroby hutnicze najlepszej jakości, doskonale sprawdzające się w czasie budowy i renowacji.

BlachyNajlepsza oferta na rynku

Nasza wiedza oraz obeznania pozwala zaoferować klientom specjalistyczną pomoc techniczną przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań dla konkretnego przypadku. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1994 roku i od tego czasu dbamy o wyspecjalizowaną ofertę i zadowolenie klientów. Możemy zagwarantować rzetelne podejście do klienta, transparentną ofertę materiałów, doradztwo techniczne oraz wyspecjalizowaną obsługę. Dla wygody naszych klientów proponujemy również opracowanie oraz realizację indywidualnego planu dostaw, świadczymy też usługę transportu materiału i zapewniamy doskonałe formy płatności dostosowane do możliwości i preferencji klientów. Te różnorodne udogodnienia oraz profesjonalne podejście do klientów sprawiają, że chętnie współpracują z nami inwestorzy, firmy budowlane i klienci indywidualni.

Materiały budowlaneZapraszamy

Poszukujesz materiałów budowlanych w Miedznej w mazowieckim zapraszamy do nas.

Ofertę naszego sklepu przygotowaliśmy tak, żeby klienci znajdowali w niej wszystkie tworzywa niezbędne do projektów inwestycji budowlanych. Nasza propozycja jest bardzo bogata i różnorodna. Przygotowując ofertę naszego sklepu nacisk kładliśmy na wysoką jakość produktów oraz na praktyczną użyteczność. Poniżej w kilku wyrażeniach chcemy przybliżyć naszą ofertę.

Chemia budowlana wymaganą na każdej budowie.

Materiałów w tej kategorii jest bardzo wiele przygotowując ofertę naszego sklepu zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł produkty najwyższej jakości odpowiadające jego potrzebom. Uwzględniliśmy także fakt, że pojęcie chemii budowlanej w ostatnim czasie bardzo mocno rozwijało i się rozszerzyło na kolejne grupy produktów. Jeszcze niedawno pod tym wyobrażeniem kryły się różnego typu detale do betonu ułatwiające jego wiązanie. Teraz są to też tworzywa takie jak kleje, tynki, barwniki, silikony. Przygotowując ofertę naszego sklepu w tej kategorii staraliśmy się, aby znalazły się w niej zaprawy, kleje, cement, wapno, gładzie, tynki, fugi i delikatna chemia. Rozwój tej kategorii produktów jest bardzo intensywny i terminowy, dlatego wybór specjalnego rozwiązania nie jest prosty. Prosimy naszych klientów, aby dopełniając wyboru kierowali się informacjami na temat przeznaczenia produktu i uważnie czytali etykietce. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Profesjonalne materiały dachowe – zobacz naszą ofertę.

Kiedy zbudujesz dom bardzo ważnym etapem jest położenie dachu, kończy on znaczący etap czyli stan surowy zamknięty. Ten ważny element budowli można wykonać z różnorodnymi technologiami i z różnych materiałów. Naturalnie o tym jak będzie wykonany dach trzeba zdecydować wiele wcześniej bo już na etapie projektowania budowli. Wykonanie dachu wymaga prac powiązanych z jego konstrukcją, izolacją oraz pokryciem, wszystkie materiały do realizacji tych typ usług znajdą Państwo w naszym sklepie. Warto wspomnieć, że wśród materiałów dostępnych na pokrycie dachu rozróżniamy blachodachówki, dachówki ceramiczne, czy betonowe wszystkie te tworzywa znajdą Państwo w naszym sklepie. Bardzo istotnym elementem konstrukcji dachu są rynny, które odprowadzą wodę deszczową, chętnie służymy pomocą w tym zakresie.

Docieplenia sprawdź co oferujemy.

Docieplenie budowli gwarantuje uzyskanie odpowiednich parametrów termoizolacyjnych oraz izolację akustyczną, a więc sprawia, że w domu jest bezszelestnie i ciepło. W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości materiały dociepleniowy, czyli wełnę i styropian. Wełna będzie świetnym materiałem wszędzie tam gdzie trzeba skierować uwagę na giętkość, łatwość montażu, ognioodporność, a fakt że wełna nie jest odporna na wilgotność nie będzie przeszkadzał. Z kolei styropian jest doskonałym rozwiązaniem w wilgotnym środowisku, jego dodatkową bonusem jest wysoki wskaźnik przewodzenia ciepła. Trzeba jednak skierować uwagę na fakt, że styropian ma gorsze parametry akustyczne i przy jego udziale nie da się w pełni wyciszyć budowli

Drewno na budowę sprawdź ofertę.

Na każdej budowie nieodzowne jest odpowiednie drewno. Jest ono potrzebne jako element konstrukcyjny zwłaszcza przy wykonaniu otworów okiennych i drzwiowych, pułapów, więźby dachowej. Trzeba jednak pamiętać, że drewno musi mieć właściwe parametry. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę elementów drewna budowlanego takich jak płyty OSB, kantowiznę budowlaną, deski, więzby dachowe.

Elektryka

O tym jak ważna jest instalacja elektryczna w budowli nie trzeba nikogo przekonywać. Dzieje się tak dlatego, że współcześnie nie wyobrażamy sobie życia bez prądu. Trzeba więc używać tworzywa najwyższej jakości do wykonania kompleksowej instalacji elektrycznej. Ofertę naszego sklepu przygotowaliśmy tak, aby znalazły się tam wszystkie elementy niezbędne do realizacji prac instalacyjnych. Proponujemy puszki, kable, gniazdka.

Zapoznaj się z szeroką ofertą farb.

Jednym z finałowych momentów inwestycji jest wybór właściwych tynków oraz barwników. Gipsy i farbę, to ważne tworzywa, zwłaszcza na nadaniu walorów estetycznych budynku. Przy wyborze warto kierować się klasą, trwałością, łatwością w utrzymaniu czystości i przeznaczeniem pojedynczych produktów. Proponujemy Państwu rozległy wybór farb zewnętrznych, wewnętrznych, tynków oraz gruntów ułatwiających pomalowanie.

Hydroizolacja

Woda zagraża każdemu budynkowi, dlatego istotne jest zagwarantowanie mu właściwej hydroizolacji. Zagwarantowanie hydroizolacji budynku wymaga właściwych prac na każdym etapie budowy. Rozpocząć trzeba od właściwej izolacji fundamentów, a sfinalizować na izolacji dachu. Przygotowując ofertę produktów w tej kategorii skupiliśmy się na ich jakości i trwałości, możemy więc zaoferować naszym klientom rozległy wybór folii budowlanych, dachowych, papy i lepiki.

Kanalizacja nasza propozycja fachowych materiałów.

Odprowadzenie nieczystości jest ważnym kłopotem, z którym trzeba zmierzyć się w trakcie inwestycji budowlanej, dlatego koniecznym jest wyposażenie budynku w odpowiedni system kanalizacyjny. Wykonanie tego układu wymaga użycia właściwych rur, koryt wszystkie te elementy znajdą Państwo w naszym sklepie.

Kominy i wentylacja.

Zapewnienie komfortu termicznego wymaga ogrzewania budynku w okresie jesienno-zimowym dlatego należy zadbać o odpowiednie kominy, wentylatory oraz wyciągi. Chętnie służymy pomocą w trakcie kompletowania niezbędnych materiałów niezbędnych do wykonania kominów i wentylacji budynku.

Nasza oferta materiałów ściennych.

Zaczynasz konstrukcję domu najpierw spód, a kolejnym naturalnym elementem są elewacje. Rodzaj surowca to ważna kwestia, którą musi rozważyć każdy inwestor. Do wyboru są materiały ścienne takie jak cegła, pustaki białe i czerwone, keramzyty, gazobetony. Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować, którego z nich używać ochoczo odpowiemy na pytania dotyczące korzyści i niedoskonałości każdego z tych rozwiązań. Chcemy ułatwić Państwu kontakt z nami jesteśmy do dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Sprawdź ofertę sprzętów i akcesorii.

Budowa mieszkania to nie tylko właściwe materiały, ale też profesjonalne narzędzia i akcesoria. Możemy zapewnić, że znajdą Państwo w naszej ofercie pełna oferta narzędzi, które przydą sie na budowie. Dbamy o to, aby proponowane przez nas narzędzia i akcesoria były praktyczne, trwałe i najlepszej jakości.

Sprawdź ofertę materiałów na ogrodzenie.

Każda posiadłość musi mieć swoje bariery wyznacza je ogrodzenie, jednocześnie gwarantuje ono intymność i bezpieczeństwo, dlatego bardzo istotne jest z jakich materiałów zostało ono wykonane. Przystępując do wykonania płotu istotne jest zadbanie o jego trwałość i praktyczność, kierując się tymi regułami przygotowaliśmy dla Państwa rozległy wybór siatek, słupków i innych elementów.

>>Sklep NORMACzekamy na pytania

Urządź z nami swój ogródek.

Już na przedwczesnym etapie budowy domu warto pomyśleć o jego otoczeniu czyli o ogrodzie. Właściwe zaplanowanie i aranżacja ogrodu wymaga wiele przemyśleń oraz pracy Dzięki temu będzie można spełnić marzenie o wypoczynku w pięknym ogrodzie. Pragniemy pomóc Państwu również w tym zakresie dlatego przygotowaliśmy specjalistyczną ofertę narzędzi ogrodniczych, z nim żadne prace w ogrodzie nie będą trudne.

Wiedza Poznajmy się

Sucha zabudowa sprawdź naszą ofertę,

Sucha zabudowa jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy trzeba przystąpić do usług powiązanych z wykonaniem ścianek działowych, zabudowy poddaszy, sufitów podwieszanych, suchej posadzki, osłony pionów instalacyjnych. Sucha zabudowa cieszy się coraz większą popularnością, dlatego rozpoczęliśmy do oferty naszego sklepu wprowadziliśmy profile, wkręty czy płyty gipsowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania i doradzimy na podstawie naszego wieloletniego obeznania.

Drewno Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wykonujemy zamówienia na konstrukcje stalowe w Miedznej w mazowieckim.

Bardzo cieszymy się z zaufania naszych klientów, którzy zarządzają nam usługę wykonania konstrukcji stalowych zgodnie z szczególnymi wymaganiami. Wszystkie konstrukcje wykonujemy w sposób perfekcyjny kierująć się wymaganiami klienta, a zadanie to upraszcza nam posiadanie składu z różnorodnym wyborem produktów hutniczych.

>>Sklep NORMA Specjalistyczna oferta